دومين کنفرانس بين المللي تهويه مطبوع و تاسيسات حرارتي و برودتي

راهنماي نگارش مقالات

مقالات پژوهشی:

مقالات پژوهشی مقالاتی هستند که بر اساس نتایج یک پژوهش اصیل نگارش شده و دارای دستاورد قابل توجه علمی باشند. طبق تفاهم نامه منعقد شده ميان دبير کنفرانس با سردبير محترم مجله علمي پژوهشي مهندسي مکانيک مدرس، مقرر شد تا مقالات پژوهشی پذيرفته شده در دومين کنفرانس تهويه مطبوع و تأسيسات حرارتي و برودتي در قالب يک ويژه نامه در مجله علمي پژوهشي مهندسي مکانيک مدرس به چاپ برسد. لذا نویسندگان محترم مقالات، لازم است مقاله خود را در 4 صفحه و کاملاً منطبق با الگوي زير آماده کنند.

مقالات فارسی:

Template-HVAC2016.docx (161.76 kb) 

مقالات انگلیسی:

 Template-HVAC2016-En.docx (128.95 kb)

مقالات ارسالی و چکیده آنها باید مطابق الگوهای ارائه شده تهیه و ارسال گردند. لذا صرفاً مقالاتي که منطبق بر الگوي فوق تنظيم شده باشند، پس از تأييد هيات داوران و کميته علمي کنفرانس امکان انتشار در مجله فوق الذکر را خواهند داشت. همچنين، مقالات باید حاوی نتایج جدیدی باشند که تاکنون در هیچ همایش داخلی و خارجی یا مجله ای، ارائه و چاپ نشده باشند. 

مقالات صنعتی:

مقالات صنعتی به آن دسته از مقالاتی اطلاق می‌شود که اساس آن تجربیات صنعتگران بوده و دارای دستاورد کاربردی مناسب باشند. این مقالات نیز می‌بایست در 10 صفحه و کاملاً منطبق با الگوي زير آماده شوند:

Template-HVAC2016-In.docx (178.89 kb)

مقالات ارسالی و چکیده آنها باید مطابق الگوهای ارائه شده تهیه و ارسال گردند.


توجه مهم:
دریافت مقاله در دومين کنفرانس تهويه مطبوع و تأسيسات حرارتي و برودتي صرفا از طریق بارگذاري الکترونيکي مقالات در همین وب سایت انجام می پذیرد. لذا از ارسال مقاله بصورت ایمیل یا پستی اکيداً خودداری فرمایید.

 

 

 

 

 

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تاريخهاي مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 اسفند 1394
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 اسفند 1394
آخرین مهلت ثبت نام
5 مهر 1395
آخرین مهلت ارسال مقاله
31 مرداد 1395
تاریخ برگزاری

6 و 7 مهر 95

کانال تلگرام
آمار بازديد

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند