روز شمار رویداد
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت

سخن دبیر همایش

 

امروزه همراستا با رشد روزافزون و توسعه‌ی منابع انرژی‌ تجدیدپذیر و تولید پراکنده در سطح دنیا، در کشور ما نیز گام‌های قابل توجهی برای حرکت به سوی بهره‌گیری مؤثر از این منابع صورت گرفته است. در این راستا کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران به عنوان یک رویداد علمی تخصصی این حوزه، در دانشگاه بیرجند متولد و اولین دوره‌ی آن در سال 1388 برگزار شد تا چالش های اصلی کاربرد و توسعه‌ی منابع انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده در کشور را مورد توجه قرار دهد. اینک، پس از برگزاری موفق شش دوره بعدی این رویداد علمی در دیگر دانشگاه‌های معتبر کشور، افتخار داریم که میزبان هشتمین دوره‌ی کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران در 24 و 25 اسفندماه سال ۱۳۹9 در دانشگاه بیرجند، شهر علم و فرهنگ، باشیم. امید است که این همایش محققان صنعت برق و انرژی کشور را گرد هم آورد و دستاوردهای آن راه­گشای برنامه‌ریزی و مدیریت بهینه‌ی این منابع انرژی در این مرز و بوم گردد.

از کلیه استادان، پژوهشگران، دانشجویان، متخصصین و نخبگان صنعت برق و انرژی کشور دعوت می­شود که یافته‌ها و دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را جهت ارائه و انتشار به این گردهمایی علمی ارسال نمایند.

در پایان از طرف دانشگاه بیرجند از همه حمایت‌کنندگان و دستگاه‌های اجرایی استان خراسان جنوبی که شرایط برگزاری بهتر و پربارتر این همایش را فراهم می­نمایند، تشکر و قدردانی می نماییم.

دکتر حمید فلقی

دبیر همایش

گواهی ارائه مقالات
31 فروردین 1400

قابل توجه پژوهشگران محترم

گواهی ارائه مقالات به همراه گواهی شرکت در هشتمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران خدمت پژوهشگران ارسال گردید.


ادامه مطلب ...

برنامه زمانبندی کنفرانس
21 اسفند 1399

 :پژوهشگر محترم برای اطلاع از برنامه کلی زمانبندی شده کنفرانس می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.


ادامه مطلب ...

راهنمای ارسال مقالات به صورت تمپلیت تعریف شده
17 اسفند 1399

پژوهشگرانی که مقالات آن ها پذیرفته شده، باید فایل پاورپوینت و پی دی اف آن (خروجی پی دی اف از فایل پاور پوینت ) را در کارتابل خود بارگذاری نمایند.

توجه : نیازی به ارسال دیگر موارد ذکر شده در کارتابل نیست.

توجه : مطابق تصویر زیر فایل  های خود را بارگذاری نمایید.


ادامه مطلب ...

تمپلیت  مقالات
17 اسفند 1399

فرمت نگارش مقالات را از لینک های زیر دانلود کنید.


ادامه مطلب ...

تمپلیت ارائه شفاهی مقالات
16 اسفند 1399

به منظور تهیۀ فایل مناسب ارائۀ مقاله به صورت شفاهی، فایل‌ آماده شده ذیل جهت نمونه، موجود می‌باشد. ارائه‌دهندگان مقاله‌ها (شفاهی) می‌بایست عیناً از این فایل استفاده نمایند.

 


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ثبت نام
15 اسفند 1399

قابل توجه پژوهشگران محترم
به درخواست شما عزیزان مهلت ارسال ویرایش نهایی فایل های مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام تا ساعت ١٢ ظهر یکشنبه ١٣٩٩/١٢/١٧ تمدید گردید


ادامه مطلب ...

قابل توجه دانشجویان محترم
12 اسفند 1399

دانشجویان عزیز جهت بهره‌مندی از تخفیفات در نظر گرفته شده، حتما تصویر کارت دانشجویی خود را در پروفایل، بخش مدارک آپلود نمایید.


ادامه مطلب ...

لزوم ثبت نام و پرداخت به صورت آنلاین
12 اسفند 1399

قابل توجه پژوهشگران محترم: لطفا برای تکمیل فرآیند و همچنین پرداخت هزینه ثبت نام، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجود در سایت کنفرانس، در موعد مقرر اقدام نمایید.


ادامه مطلب ...

قابل توجه پذیرفته شدگان
12 اسفند 1399

پژوهشگرانی که مقالاتشان به صورت قطعی یا مشروط پذیرفته شده‌است، لازم است پنل کاربری خود را بررسی و طبق نظرات داوران اصلاحات لازم را در مقاله اعمال نمایید.

شایان ذکر است برای تمامی مقالات لازم است فایل اصلی نسخه نهایی مقاله در دو فرمت PDF و Word مطابق آخرین ویرایش الگوی ارائه شده در سایت کنفرانس (مجموعا 2 فایل) آماده و در سامانه بارگذاری شود.

لازم به توضیح است مراجع مقالات لازم است مطابق فرمت IEEE طبق الگوی تهیه مقالات اصلاح گردد.


ادامه مطلب ...

نتایج داوری مقالات
12 اسفند 1399

قابل توجه پژوهشگران محترم، نتایج داوری مقالات اعلام گردید. لطفا جهت اطلاع از وضعیت مقاله خود به پنل کاربری در سایت کنفرانس مراجعه نمایید.


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
تماس با دبیرخانه
تلفن ثابت

056-31026340

نمابر

056-32202133

ایمیل

icredg2021@birjand.ac.ir

icredg2021@gmail.com

آدرس

دانشگاه بیرجند - پردیس مهندسی - دانشکده مهندسی برق وکامپیوتر - گروه مهندسی قدرت

شبکه های اجتماعی

           

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند