بازدید سایت
نمایه‌سازی مقالات همایش در سیویلیکا
26 اسفند 1400

به اطلاع کلیۀ پژوهشگران و فرهیختگان محترم می‌رساند، با پیگیری‌های صورت گرفته توسط دبیرخانه، مقالات همایش در سایت سیویلکا نمایه شد. برای مشاهده لیست مقالات می‌توانید از لینک زیر استفاده کرده و یا روی تصویر کلیک کنید.

https://civilica.com/papers/l-77386/

با تشکر

دبیرخانۀ همایش


ادامه مطلب ...

ارسال گواهی‌های مقالات پذیرفته‌شده
12 اسفند 1400

با سلام و احترام

ضمن سپاس از مشارکت کلیۀ فرهیختگان ارجمند در اولین همایش ملی مسائل و چالش‌های اجتماعی و فرهنگی خانوادۀ مسلمان ایرانی، گواهی و مقالۀ پذیرفته‌شده در چارچوب همایش به ایمیل نویسندگان و همکاران که در سامانه درج شده است ارسال گردید. به استحضار می‌رساند به زودی مقالات در سامانه ISC و سایت سیویلیکا نیز نمایه شده و قابل رؤیت خواهد بود. محتوای گواهی و مقاله عیناً از سامانه برداشته شده است ولی در عین حال اگر نقص یا ایرادی وجود دارد در پاسخ به ایمیل اطلاع دهید تا اصلاح و بازگردانده شود. در صورتی که ایمیل دریافت نشده است، اسپم را نیز چک کنید؛ یا از نویسندۀ همکار جویا شوید؛ در غیر اینصورت به صورت ایمیل درخواست دهید تا در پاسخ به همان ایمیل موارد ارسال شود. امیدواریم در آینده نیز شاهد همراهی‌تان در همایش‌های گروه جامعه‌شناسی دانشگاه بیرجند باشیم. در پناه خدای متعال شاد و پیروز باشید.

 

با تشکر

دبیرخانۀ همایش


ادامه مطلب ...

قدردانی و سپاس
4 اسفند 1400

ضمن خدا قوت به همۀ شرکت‌کنندگان در همایش

همچنین عرض تشکر و قدردانی از این عزیزان

به استحضار می‌رساند، بلافاصله پس از پایان همایش، دبیرخانۀ همایش برنامه‌ریزی لازم برای صدور گواهی‌ها و تدوین کتابچۀ مجموعۀ مقالات انجام داده است. امیدواریم در هفته‌های آتی، گواهی‌ها به همراه کتابچه به ایمیل نویسندگان ارسال گردد. همچنین شایان توجه است، به دلیل محدودیت‌های موجود، از بین مقالات سخنرانی، تعدادی بر اساس محورها برای ارائۀ امروز انتخاب شد ولی گواهی برای همۀ مقالات که در فضای کاربری به صورت پوستر و سخنرانی پذیرش آنها اعلام شده است و نسبت به پرداخت هزینه اقدام کرده‌اند، صادر و ارسال خواهد شد.

با سامانۀ سیویلیکا نیز رایزنی لازم صورت گرفته است تا مقالات در اولین فرصت بارگذاری و اطلاع‌رسانی شود. از طریق این سامانه نیز می‌توانید وضعیت مقالات را در آینده نزدیک رصد نمایید. جای دارد مجدد از حضور استادان، پژوهشگران و دانشجویان عزیز که در همایش امروز حضور داشتند، یا اقدام به ارسال مقاله نموده و با عضویت در کمیتۀ علمی به غنای همایش کمک کردند، تشکر نماییم؛ بالاخص از سخنرانان کلیدی جناب آقای دکتر محمد روشن و جناب آقای دکتر ساروخانی به طور ویژه قدردانی می‌نماییم.

با عنایت به برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری صورت گرفته و به امید خدای متعال، در سال‌های آینده نیز همایش خانواده با تأکید بر محورهای خاص توسط گروه جامعه‌شناسی دانشگاه بیرجند با همکاری مراکز علمی و پژوهشی برگزار خواهد شد و از همینجا از همه شما فرهیختگان دعوت می‌نماییم، در همایش‌های آتی نیز مشارکت فعال داشته باشید.

 

با سپاس

دبیرخانۀ همایش

 


ادامه مطلب ...

 راهنمـــای ورود به همایش با استفاده از رایانۀ شخصی
4 اسفند 1400

با کلیک راست بر روی تصویر و بازکردن آن در صفحۀ جدید می‌توانید تصویر را با کیفیت دریافت کنید

https://ac5.birjand.ac.ir/sociology


ادامه مطلب ...

راهنمـــای ورود به همایش با استفاده از گوشی تلفن همراه
4 اسفند 1400

با کلیک راست بر روی تصویر و بازکردن آن در صفحۀ جدید می‌توانید تصویر را با کیفیت دریافت کنید

هرگونه مشکل را با شمارۀ واتساپ طرح کنید. توجه کنید بهتر است نرم‌افزار ادوب کانکت را از بازار دانلود کنید تا به راحتی وارد همایش شوید.

https://ac5.birjand.ac.ir/sociology

روش ورود با سیستم هم تقریباً به همین شیوه است

ادامه مطلب ...

ثبت‌نام و ورود
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


نمایه ISC
پوستر همایش
کتاب‌های برتر جامعه‌شناسی خانواده
نشریات برتر حوزۀ خانواده
تماس با دبیرخانۀ همایش
تلفن ثابت

05631026139

نمابر

05631026139

ایمیل

familyconf@birjand.ac.ir

آدرس

استان خراسان جنوبی، شهر بیرجند، دانشگاه بیرجند، دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی، گروه جامعه‌شناسی

ارتباط با همایش در شبکه‌های اجتماعی

               

 

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند