اولین همایش ملی افزودنی های خوراک دام و طیور با محوریت تنش های محیطی
ISC

 

تا همایش
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله:


هزینه ثبت نام

پژوهشگر گرامی 

ضمن خیر مقدم به شما ، به اطلاع می رساند، هزینه های شرکت در همایش به صورت جدول زیر می باشد(لازم به ذکر است که پس از تاریخ 17 اردیبهشت پرداخت ها مشمول 10 درصد جریمه تاخیر  در پرداخت می گردد):

 

 

در این همایش شرکت به دو صورت ارایه خلاصه مقالات و مقاله کامل امکان پذیر است. برای هر کدام از انواع شرکت در همایش تنها یک فایل حاوی جزئیات لازم را آماده و بارگزاری نمایید. پس از اعلام نتایج فایل پاورپوینت، صدای ارایه متناظر با اسلاید ها و یا فایل پوستر قایل بارگزاری خواهد بود. کلیه هزینه ثبت نام و داوری مقالات در ابتدا و هنگام ارسال مقاله باید پرداخت شود تا مقاله در جریان داوری قرار گیرد. در غیر این صورت به حالت راکد باقی خواهد ماند. چنانچه مقاله ای به هر دلیل رد شود هزینه ثبت نام پس از برگزاری همایش عودت داده خواهد شد. با هر ثبت نام تنها 2 عنوان مقاله قابل ارسال بوده و مقاله سوم مستلزم پرداخت هزینه مازاد خواهد بود. همایش به صورت مجازی و از طریق اداب کانکت برگزار می گردد.

 

 

 

 

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05632254041-290

نمابر

05632254050

ایمیل

LFA2021@BIRJAND.AC.IR

آدرس

ایران- استان خراسان جنوبی- بیرجند

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند