تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 آبان 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 آبان 1396
آخرین مهلت ثبت نام
10 اردیبهشت 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
1 اسفند 1396
تاریخ برگزاری

22 و 23 فروردین 97
استعلام وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


اطلاعیه
20 بهمن 1396

اطلاعیه 
پژوهشگر گرامی

سلام

احتراما در کنترل پنل کاربری خود مدارک مرتبط مثبته وضعیت ثبت نام در همایش نظیر تصویر کارت دانشجویی و کارت معتبر عضویت انجمن علوم دامی را بارگذاری فرمایید یا در صورت لزوم نوع ثبت نامی را ویرایش نمایید

لازم به ذکر است که امکان حضور آنلاین در پنل ها با سامانه lms برای پژوهشگران

در استان های غیر همجوار نیز فراهم است همچنین به دلیل تماس های مکرر با دبیرخانه همایش و تصمیم هیات دبیران امکان ارسال مقاله تا ساعت ۲۴ روز ۲۲ بهمن فراهم می باشد. .

با تشکر دبیرخانه همایش


ادامه مطلب ...

اطلاعیه تمدید مهلت ارسال مقالات
11 بهمن 1396

پژوهشگران گرامی

سلام

با عنایت به تماس های مکرر با دبیرخانه همایش و مصوبه هیئت دبیران، مهلت ارسال مقالات برای دومین نوبت تا 20 بهمن 96 تمدید می گردد. لذا خواهشمند است در مهلت اعلام شده جهت ارسال مقالات اقدام فرمایید. همچنین لازم است مطابق با نوع ثبت نام در همایش مدارک لازم نظیر تصویر کارت دانشجویی و کارت عضویت در نجمن علوم دامی را در قسمت بارگذاری مدارک ارسال فرمایید.

با آرزوی توفیقات 

دبیرخانه همایش


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 3
1 بهمن 1396

با سلام 

 با توجه به درخواست های مکرر پژوهش گران و مصوبه هیئت دبیران مهلت ارسل مقاله به دومین همایش ملی پژوهشهای نوین در علوم دامی

تا 10 بهمن 96 تمدید گردید.

با تشکر دبیرخانه همایش.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 2
2 دی 1396

بسمه تعالی 

اطلاعیه شماره 2

بنابر درخواست های مکرر همکاران و پژوهشگران داخلی و کشور های همسایه مدعو در همایش، به دلیل دشواری تردد از استان های غیر همجوار و خارج کشور، امکان حضور آنلاین در همایش با شرایط زیر فراهم شده است. لذا پژوهشگران می توانند در نوع شرکت در همایش این گزینه را انتخاب نمایند.

شرایط شرکت: 

1- حضور در پنل های همایش با حضور و غیاب آنلاین کنترل خواهد شد و شرکت به صورت مجازی و بر بستر شبکه آموزش مجازی دانشگاه بیرجند انجام خواهد شد.

2- ارائه مقاله در همایش پس از پذیرش و اعلام نتایج داوری، به صورت پوستر و با ارسال فایل پوستر انجام خواهد شد. پوستر در زمان همایش توسط هیئت اجرایی همایش چاپ، نصب و ارزیابی خواهد شد. گواهی شرکت در همایش و ارائه مقاله در صورت تایید مراحل فوق توسط هیئت دبیران پس از برگزاری همایش به آدرس پستی پژوهشگران ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 1
2 دی 1396

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 1

بنا بر درخواست های مکرر پژوهشگران و مصوبه هیئت دبیران همایش امکان ارسال مقالات خلاصه، علاوه بر مقالات کامل نیز فراهم شد. لذا گواهی مقالات خلاصه همایشی نیز برای پژوهشگران با این نوع ارائه مقاله قابل صدور خواهد بود.


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05632254041-290

نمابر

05632254050

تلگرام  @NCARAS2

ایمیل

NCARAS2@birjand.ac.ir

آدرس

استان خراسان جنوبی- بیرجند- کیلومتر 5 جاده بیرجند-کرمان، پردیس امیرآباد- دانشکده کشاورزی- گروه علوم دامی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


روز شمار برگزاری همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند