اولین همایش ملی کارکرد وقف در توسعه انسانی با تأکید بر وقف علمیگالری تصاویر
آلبوم تصاویر
چاپ مقالات همایش در نشریه علمی ترویجی
12 خرداد 1398

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند بنا به توافق صورت گرفته، مقالات برگزیده از «اولین همایش ملی کارکرد وقف در توسعه انسانی با تأکید بر وقف علمی»، در فصلنامه علمی ترویجی "مطالعات فرهنگی اجتماعی خراسان" به صورت ویژه نامه ی وقف به چاپ خواهد رسید.


ادامه مطلب ...

ثبت همایش در ISC
22 اردیبهشت 1398

به اطلاع می رساند، همایش ملی "کارکرد وقف در توسعه انسانی با تأکید بر وقف علمی" در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با شماره اختصاصی  ۹۰۷۵۱-۹۸۱۹۰ به ثبت رسیده است


ادامه مطلب ...

چاپ مقالات همایش در نشریه علمی پژوهشی
19 اردیبهشت 1398

به اطلاع محققان و پژوهشگران ارجمند می رساند که مقالات برگزیده «اولین همایش ملی کارکرد وقف در توسعه انسانی با تأکید بر وقف علمی» در نشریه علمی پژوهشی "اقتصاد فضا و توسعه روستایی" که با ضریب تأثیر 0.855 در رتبه هفتم نشریات کشور و رتبه نخست نشریات علوم جغرافیایی است، به چاپ خواهد رسید.


ادامه مطلب ...

ارسال مقاله
19 اردیبهشت 1398

پژوهشگران محترم لطفاً مقالات خود را مطابق با فرمت طراحی شده (مشابه نمونه طراحی شده در بخش راهنمای نگارش مقاله) بارگزاری و ارسال نمایید.


ادامه مطلب ...

ثبت نام و ارسال مقاله
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


ارتباط با دبیرخانه کنفرانس
تلفن ثابت

05632202301

داخلی 488

نمابر

05632202120

ایمیل

vaqf@birjand.ac.ir

vaghf2019@yahoo.com

آدرس

استان خراسان جنوبی، بیرجند، انتهای بلوار شهید آوینی، دانشگاه بیرجند(پردیس شوکت آباد)، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دبیرخانه همایش/گروه آموزشی جغرافیا


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند