اولین همایش ملی کارکرد وقف در توسعه انسانی با تأکید بر وقف علمیگالری تصاویر
آلبوم تصاویر
گواهی پذیرش مقالات و مجموعه مقالات
3 آذر 1398

به اطلاع نویسندگان محترم می رساند مجموعه مقالات همایش در بخش منوی اصلی سایت بارگزاری گردیده و گواهی پذیرش مقالات نویسندگان غیرحضوری که اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام نموده اند، به پنل کاربری افراد در "سربرگ مستندات" ارسال شده است.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 13
20 آبان 1398

به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند، برنامه زمان بندی شده روز همایش به علاوه فهرست مقالاتی که به صورت شفاهی ارائه خواهد شد، در منوی اصلی سامانه همایش قابل رویت است

ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره  12- چاپ پوستر مقالات
18 آبان 1398

به اطلاع آن دسته از نویسندگانی که مقالات شان به صورت پوستری پذیرش شده، می رساند که بایستی پوستر چاپ شده مقاله را در ابعاد 100*70 روز همایش به همراه داشته باشند و به واحد پذیرش تحویل دهند.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره  11- زمان برگزاری همایش
18 آبان 1398

با اطلاع نویسندگان محترم می رساند همایش روز سه شنبه 21 آبانماه 1398 (یک روزه) برگزار می شود

ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره  10- کدمقاله
17 آبان 1398

جهت تسریع امور در روز همایش، نیاز است تمامی شرکت کنندگان مشخصات مقاله شان، به ویژه کد مقاله که در سامانه همایش درج شده، را به همراه خود داشته باشند.

ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره  9- اقامت شرکت کنندگان
17 آبان 1398

با توجه به اینکه محدودیتهایی در برنامه سفر هوایی به شهر بیرجند وجود دارد، برای آن دسته از نویسندگان محترم که بخواهند جهت حضور در روز همایش با هواپیما سفر نمایند، برگزار کنندگان همایش پیش بینی محل اقامت شبانه آنان را نموده است. از این رو، متقاضیان اسکان بایستی اسکن بلیط رفت و برگشت را حداکثر تا روز یکشنبه به ایمیل زیر ارسال نمایند.

ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره  8- مکان برگزاری
17 آبان 1398

استان خراسان جنوبی، بیرجند، انتهای بلوار شهید آوینی، دانشگاه بیرجند(پردیس شوکت آباد)، تالار ولایت

 

محل برگزاری درGoogle Maps


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره  7- مدت برگزاری و زمان پذیرش
17 آبان 1398

به استحضار نویسندگان گرامی می رساند، زمان برگزاری همایش روز سه شنبه 21 آبانماه (یک روزه) است. در آن روز واحد پذیرش از ساعت 7:30 صبح پذیرای میهمانان ارجمند خواهد بود.

ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 6
16 آبان 1398

 
به اطلاع نویسندگان و علاقمندان به حضور در همایش می رساند، هر گونه پرسش راجع به برنامه حضور و ارائه مقاله شان را می توانند از طریق آدرس ایمیل یا آدرس تلگرامی زیر پیگیری نمایند و در اسرع وقت، پاسخ داده خواهد شد.
 
 

ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 5
16 آبان 1398

به اطلاع آن دسته از نویسندگان محترم که مقالات شان در همایش به صورت ارائه شفاهی و پوستر پذیرفته شده، می رساند که حداکثر تا روز یکشنبه 19 آبانماه 1398 بایستی نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه همایش (واریز هزینه) و ارسال فایل پاورپوینت سخرانی یا پوستر، اقدام نمایند.

ادامه مطلب ...

ثبت نام و ارسال مقاله
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


ارتباط با دبیرخانه کنفرانس
تلفن ثابت

05632202301

داخلی 488

نمابر

05632202120

ایمیل

vaqf@birjand.ac.ir

vaghf2019@yahoo.com

آدرس

استان خراسان جنوبی، بیرجند، انتهای بلوار شهید آوینی، دانشگاه بیرجند(پردیس شوکت آباد)، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دبیرخانه همایش/گروه آموزشی جغرافیا


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند