روزشمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتکسب مجوز و نمایه مقالات همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

5 شهریور 1398

طبق قوانین وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش‌های علمی-پژوهشي، تنها کنفرانس‌هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت شده باشند دارای اعتبار از نظر وزارت هستند و تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس‌های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی در نمره پایان‌نامه و مصاحبه دکتری می باشد.


طبق قوانین وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش‌های علمی-پژوهشي، تنها کنفرانس‌هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت شده باشند دارای اعتبار از نظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس‌های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی در نمره پایان‌نامه و مصاحبه دکتری می باشد.

بنابراین هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، ثبت و نمایه گردید تا به این ترتیب، مقالات پذیرش شده در این کنفرانس، از نظر امتیاز و اعتبار پژوهشی مورد تایید نهادهای وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند.

همچنین از آنجا که معیارهای سنجش علم بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری شده‌اند، آن دسته از دستاوردهای علمی که توسط ISC نمایه‌سازی می‌شوند، با دستاوردهای تولید شده توسطISI برابری می‌کنند لذا ثبت یک همایش علمی در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام، از دیدگاه پژوهشگران، دانشگاهیان و محققان از جهت درجه ارزیابی علمی آن همایش، حائز اهمیت خاصی است.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و مدیریت آن، وضعیت علمی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و فناوری، حوزه‌های علمیه، نشریات، دانشمندان و نویسندگان مقالات در نشریات علمی ایران و سایر کشورهای اسلامی را براساس تحلیل استنادی، ارزیابی می‌کند.


654
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ورود به کنترل پنل
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
تلفن ثابت

05632320551

 

 

نمابر

05632320551

ایمیل

mineconf8@birjand.ac.ir

کانال تلگرام : t.me/mineconf

آدرس

خراسان جنوبی ـ بیرجند ـ انتهای بلوار دانشگاه ـ پردیس شوکت آباد ـ دانشکده مهندسی-طبقه دوم-دبیرخانه هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران

 

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند