دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی
پنل روز شمار
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله:


تمدید همایش
7 اسفند 1397

اطلاعیه خیلی مهم

با سلام وسپاس از مشارکت علاقه مندان و پژوهشگران ارجمندی که در دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی شرکت کرده اند؛ بدینوسیله به آگاهی می رساند که نظر به اهمیت فوق العاده موضوع همایش و نقش آن در تغییر و اصلاح رویکردهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی کشور و نیز تصویب کمیته علمی و اجرایی، تاریخ برگزاری همایش از اسفندماه جاری به 6 و 7 آذرماه 1398 منتقل گردید. بنابراین سامانه همایش برای دریافت مقالات علمی، یادداشت ها و پیشنهادهای همه علاقه مندان فعال خواهد بود.

به آگاهی آن دسته از پژوهشگران ارجمندی که تاکنون مقالات و یادداشت های خود را به دبیرخانه ارسال کرده اند هم می رساند که نتایج رسمی داوری مقالات رسیده تا 20 اسفندماه جاری اعلام خواهد شد. کاربران محترم می توانند با ورود به صفحه شخصی خود در سامانه همایش، نتیجه ارزیابی مقاله خود را مشاهده فرمایند.

با سپاس و احترام

دبیرخانه دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی


ادامه مطلب ...

اعلام نتایج
29 بهمن 1397

باسلام و سپاس از همه پژوهشگران ارجمند

با توجه به نشست کمیته علمی و اجرایی همایش در روز شنبه مورخ 28 بهمن ماه 1397 و بررسی مقالات رسیده، بزودی نتایج داوری مقالات رسیده اعلام خواهد شد. ضمنا به اطلاع آن دسته از پژوهشگران علاقه مند که خواهان ارسال مقاله و یادداشت علمی در قالب پیشنهاد و نقد فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها هستند می رساند که سامانه همایش تا  اطلاع ثانوی باز خواهد  بود و مقالات ارزنده آنها که طبق شیوه نامه و اطلاعیه های قبلی بارگذاری شده باشند دریافت و برای داوری ارسال خواهد شد

با احترام

دبیرخانه همایش


ادامه مطلب ...

امکان مشارکت در همایش با ارسال نظر، ایده و پیشنهاد در راستای بهبود فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها
5 دی 1397

با سلام

به آگاهی دانشجویان و همه علاقه ­مندان موضوع مهم فرهنگ دانشگاهی می­رساند که اگر ایده و نظریه و یا انتقاد و پیشنهادی در جهت بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و مؤسسات آموزشی و پژوهشی دارند، می­توانند این مسائل را به صورت مستقل به دبیرخانه همایش ارسال فرمایند. برای این منظور می باید علاقه مندان در وبگاه همایش ثبت نام کرده و سپس با ورود به کنترل پنل شخصی، از میان محورهای موجود در همایش، گزینه یادداشت علمی را انتخاب و سپس چکیده و یا فایل ورد و پی دی اف یادداشت خود را بارگزاری فرمایند. مطمئنا این گونه نظرات و یادداشت ها با سعه صدر مشاهده و برای کاربردی کردن آن اقدام خواهد شد.

با آروزی توفیق و مشارکت همه دانشگاهیان و علاقه مندان فرهنگ دانشگاهی


ادامه مطلب ...

فایل های ارسالی مقاله
3 دی 1397

با سلام

پژوهشگران ارجمندی که قصد ارسال مقاله به دبیرخانه همایش دارند خواهشمند است به نکات زیر دقت فرمایند

1-      فایل ورد و پی دی اف مقاله را جداگانه بدون ذکر مشخصات نویسندگان بارگزاری فرمایید

2-      فایل زیپ هر مقاله که دارای ورد و پی دی اف خواهد بود، با ثبت مشخصات کامل نویسندگان بارگزاری فرمایید

3-      هر گونه نقص در قسمت مشخصات نویسندگان مقاله بر عهده کاربر خواهد بود و در صورت پذیرش به همان صورت منتشر می­شود.

4-      دقت داشته باشید که حتی المقدور ایمیل دانشگاهی خودتان را در مقاله ثبت کنید

5-      ایمیل و وابستگی دانشگاهی همه نویسندگان را کامل بنویسید

6-      هزینه شرکت هر مقاله در همایش پنجاه هزارتومان است و حتما پیش از ارسال مقاله، هزینه را از درگاه اینترنتی وبگاه همایش واریز فرمایید. در غیر این صورت امکان ارسال مقاله برای داوری فراهم نیست


ادامه مطلب ...

مهلت ارسال مقاله
20 آذر 1397

با سلام و احترام

به آگاهی پژوهشگران ارجمند می رساند مهلت ارسال و دریافت مقاله به دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی تا 26 بهمن ماه 1397 می باشد. علاقه مندان می توانند مقاله های پژوهشی و یا یادداشت های علمی خود را در قالب ایده پردازی و نظرات خلاقانه به دبیرخانه همایش ارسال کنند. برای این منظور خواهشمند است در وبگاه همایش ثبت نام کرده و سپس با ورود به کنترل پنل شخصی نسبت به ثبت و ارسال مقاله و یادداشت علمی اقدام فرمایید. همه امور مربوط به همایش از ثبت نام تا ارسال و دریافت مقاله و داوری تنها از طریق وبگاه همایش انجام می شود و ایمیل همایش تنها برای پاسخگویی و اطلاع رسانی کاربرد دارد.

 با احترام

دبیرخانه دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی


ادامه مطلب ...

هزینه ها
17 آذر 1397

هزینه ارسال هر مقاله 50 هزار تومان می باشد که تنها از طریق درگاه اینترنتی واقع در وبگاه همایش قابل پرداخت خواهد بود. 


ادامه مطلب ...

شیوه نامه نگارش مقالات
3 آبان 1397

ارسال اصل مقالات تنها از طریق سامانه ارسال مقالات همایش می باشد. فایل مقاله باید به گونه ای باشد که در صورت نیاز بتوان به راحتی و بدون کار اضافه ای آن را باز کرد، پرینت گرفت یا به چاپخانه تحویل داد. دبیرخانه از بررسی مقالاتی که مطابق این دستورالعمل تهیه نشده باشد، معذور است و عواقب ارسال اینگونه مقالات بر عهده نویسنده است.


ادامه مطلب ...

فراخوان
26 اسفند 1396

دعوت از جامعه دانشگاهی برای مشارکت در همایش ملی 

«فرهنگ دانشگاهی»

 


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

دکتر ابراهیم محمدی   دبیر اجرایی همایش 09151633413

  01957219723   دکتر علی اکبر محمدی  مسؤول دبیرخانه و وب سایت همایش

سرکار خانم مرادی  دبیرخانه همایش   09158578927 

نمابر
ایمیل

AcademicCulture@birjand.ac.ir

لینک عضویت در کانال تلگرام همایش

https://t.me/academicculture

لینک عضویت در گروه تلگرام همایش

https://t.me/joinchat/FgDJRFGvllDDKf427G-dag

آدرس

استان خراسان جنوبی ـ بیرجند ـ انتهای بلوار دانشگاه ـ دانشگاه بیرجند - پردیس شوکت آباد ـ دانشکده ادبیات و علوم انسانی-دبیرخانه دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند