تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
15 مهر 1402
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 مهر 1402
آخرین مهلت ثبت نام
30 آذر 1402
آخرین مهلت ارسال مقاله
29 آذر 1402
تاریخ برگزاری

13 و 14 دی ماه 1402

اطلاعیه مهم : مجموعه مقالات سمینار
21 اردیبهشت 1403

به اطلاع شرکت کننده گان و علاقه مندان میرساند که هم اکنون میتوانید (با کلید کردن بر روی ادامه مطلب در زیر) از لینک ایجاد شده در متن خبر مجموعه مقالات ارائه شده در ششمین سمینار ملی کنترل و بهینه سازی را دریافت نمایید. با تشکر از صبر و همراهی شما.  

 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه: دریافت گواهی شرکت و ارائه
25 دی 1402

 پژوهشگران محترم هم اکنون می‌توانند گواهی شرکت و ارائه مقاله خود در سمینار را از بخش مستندات در حساب کاربری خود دریافت کنند. در صورت هر گونه سئوال، لطفا از طریق ایمیل با دبیرخانه سمینار تماس حاصل فرمایید.  

با تشکر- دبیرخانه سمینار


ادامه مطلب ...

اطلاعیه:
14 دی 1402

ششمین سمینار ملی کنترل و بهینه‌سازی از همه شرکت کنندگان عزیز، سخنرانان کلیدی و تخصصی، اعضای محترم کمیته علمی، سرداوران و داوران محترم, مدیران جلسات و میزگردها، اعضای محترم انجمن کنترل ایران و همه کسانی که از داخل و خارج از دانشگاه بیرجند ما را در برگزاری سمینار یاری دادند کمال تشکر و قدردانی را دارد و از همه عزیزان بابت کاستی‌های احتمالی عذرخواهی می‌کند.

همچنین به اطلاع می‌رساند که دبیرخانه سمینار هم اکنون مشغول آماده‌سازی گواهی شرکت و ارائه و همچنین مجموعه مقالات سمینار است و این اسناد در اسرع وقت در اختیار شرکت کنندگان عزیز قرار خواهد گرفت.

 لازم به ذکر است که مقالات برگزیده‌ای که به تایید کمیته علمی رسیده باشند، با نظر نویسنده مسئول مقاله، جهت چاپ به مجلات علمی معتبر حامی سمینار معرفی خواهند شد. این موضوع با ارسال ایمیلی از طرف سمینار به اطلاع نویسنده مسئول خواهد رسید و در این راستا، از نویسندگان مسئول مقالات خواهشمند است که همکاری لازم را با دبیرخانه سمینار داشته باشند.

با تشکر- ششمین سمینار ملی کنترل و بهینه‌سازی


ادامه مطلب ...

تبریک میلاد مسعود حضرت فاطمه زهرا (س)
13 دی 1402

ششمین سمینار ملی کنترل و بهینه سازی، با تبریک میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر به همه شرکت کنندگان، به ویژه بانوان محترم، از خداوند متعال برای همه عزیزان تنی سالم و دلی شاد مسئلت دارد.

با احترام- دبیرخانه سمینار


ادامه مطلب ...

اطلاعیه: برنامه زمانبندی ارائه پوستر
12 دی 1402

پژوهشگرانی که مقاله آنها به صورت پوستر پذیرفته شده است و همینطور سایر علاقه‌مندان می‌توانند با کلیک بر روی تب "ادامه مطلب" (در پایین همین اطلاعیه) و دریافت فایل pdf پیوست در پایین صفحه، از برنامه زمانبندی و لینک مجازی ارائه پوسترها اطلاع حاصل کنند.

ضروری است ارائه کنندگان محترم با حضور به موقع سخنران در جلسه و اشتراک‌گذاری فایل پوستر یا pdf مقاله خود، پاسخگوی سئوالات احتمالی علاقه‌مندان باشند. این افراد می‌توانند از طریق حساب کاربری خود در وب سایت همایش، قسمت تب همایش آنلاین و انتخاب اتاق مربوط به جلسه سخنرانی خود، به طور مستقیم وارد جلسات شوند؛ و یا از طریق لینک موجود در فایل pdf پیوست و با وارد کردن نام خود (با حروف انگلیسی) اقدام به ورود فرمایند. 

از آنجایی که جلسات مجازی در بستر نرم افزار adobe-connect برگزار می‌شوند، لذا قبل از کلید کردن بر روی لینک جلسات، از نصب adobe-connect بر روی دستگاه خود مطمئن شوید.

 

با تشکر- دبیرخانه سمینار 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه (بسیار مهم): برنامه جلسات و سخنرانی های عمومی و تخصصی سمینار
10 دی 1402

پژوهشگران محترم می‌توانند با کلید بر روی تب "ادامه مطلب" (در پایین همین اطلاعیه) و دریافت فایل pdf پیوست در پایین صفحه، از برنامه زمانبندی، مکان برگزاری و لینک مجازی برنامه‌ها و سخنرانی‌های عمومی و تخصصی سمینار اطلاع حاصل کنند. از آنجایی که جلسات مجازی در بستر نرم افزار adobe-connect برگزار می‌شوند، لذا قبل از کلیک کردن بر روی لینک جلسات، از نصب adobe-connect بر روی دستگاه خود مطمئن شوید.

ضروری است شرکت کنندگان در سمینار، به خصوص سخنرانان با مطالعه دقیق فایل پیوست و پیدا کردن زمان، مکان و لینک سخنرانی خود در زمان مقرر در جلسه حاضر شوند. با توجه به فشردگی برنامه‌ها، حضور به موقع سخنران در جلسه الزامی می‌باشد. این افراد می‌توانند از طریق حساب کاربری خود در وب سایت همایش، قسمت تب همایش آنلاین و انتخاب اتاق مربوط به جلسه سخنرانی خود، به طور مستقیم وارد جلسات شوند؛ و یا از طریق لینک موجود در فایل pdf پیوست و با وارد کردن نام خود (با حروف انگلیسی) اقدام به ورود فرمایند. 

لازم به ذکر است که شرکت به صورت مجازی در جلسات برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و این افراد می‌توانند از طریق لینک موجود در فایل pdf پیوست و با وارد کردن نام خود (با حروف انگلیسی) اقدام به ورود به جلسات به صورت مجازی فرمایند.

با تشکر- دبیرخانه سمینار 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 7 (مهم): پایان فرایند داوری مقالات
7 دی 1402

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان می‌رساند که فرایند داوری مقالات به اتمام رسیده و شرکت کنندگان محترم می‌توانند جزییات نتیجه داوری و توضیحات سرداور در مورد مقاله را از قسمت تاریخچه مقاله در حساب کاربری خود مشاهده کنند. همچنین از کلیه پژوهشگران عزیز اکیدا خواهشمند است که اطلاعیه های شماره 5 و 6  در مورد نحوه تهیه محتوای ارائه و ارسال آن به دبیرخانه سمینار و همینطور تکمیل فرایند ثبت نام و پرداخت هزینه های سمینار را با دقت مطالعه و براساس آن اقدام فرمایند.

با تشکر- دبیرخانه سمینار


ادامه مطلب ...

برگزاری میزگرد ریاضی در پزشکی
7 دی 1402

به اطلاع علاقه‌مندان می‌رساند، که با برنامه‌ریزی انجام شده، در بعد از ظهر روز چهارشنبه 13 دیماه (اولین روز سمینار) میزگردی با عنوان ریاضی در پزشکی با حضور جناب آقای دکتر سهراب عفتی (استاد ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد) و تیم تحقیقاتی ایشان پیرامون برخی جنبه‌ها از کاربردهای ریاضیات در پزشکی برگزار خواهد شد. از همه علاقه‌مندان برای شرکت در این جلسه دعوت به عمل می‌آید. زمانبندی دقیق و لینک برگزاری جلسه در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع خواهد رسید.

با تشکر - کمیته علمی سمینار


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 6 (مهم): نهایی کردن ثبت‌نام و پرداخت هزینه‌ها
2 دی 1402

از پژوهشگرانی که مقاله آنها برای ارائه پذیرفته شده است (همچنین شرکت کنندگانی که قصد شرکت حضوری بدون ارائه مقاله در سمینار را دارند) خواهشمند است که در اسرع وقت نسبت به نهایی کردن ثبت‌نام و تعیین نوع مشارکت خود در سمینار بر اساس مراحلی که در متن اطلاعیه شرح داده شده است (تب ادامه مطلب را کلید فرمایید) اقدام فرمایند.

 لازم به ذکر است همانطور که پیشتر نیز اعلام شده است (اطلاعیه شماره 1)، ششمین سمینار ملی کنترل و بهینه‌سازی به  صورت ترکیبی (مجازی و حضوری) برگزار می‌گردد و از این بابت و به منظور فراهم آمدن امکان مشارکت حداکثری علاقه‌مندان، همه جلسات سمینار (اعم از افتتاحیه، سخنرانی‌ها و ...) در بستر آنلاین نیز ارائه و برگزار خواهد شد و مشارکت بصورت مجازی در جلسات برای همه علاقه‌مندان از طریق لینک جلسات آزاد خواهد بود. لذا با توجه به بُعد مسافت و هزینه‌های جانبی، قابل پیش‌بینی است که بیشتر شرکت کنندگان و سخنرانان تمایل به شرکت به صورت مجازی داشته باشند. از این رو خواهشمند است که جهت مشخص شدن نوع مشارکت، موارد شرح داده شده در متن اطلاعیه را به دقت مطالعه و اقدام فرمایید.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه: اعلام نتیجه داوری مقالات
30 آذر 1402

پیرو تماس‌های مکرر شرکت کنندگان به اطلاع می‌رساند که با توجه به تمدید مهلت اولیه ارسال مقالات و همینطور حجم زیاد مقالات ارسالی در روز آخر مهلت ارسال مقالات، فرایند داوری مقالات در جریان بوده و سعی کمیته علمی سمینار این است که داوری مقالات را تا حداکثر ششم دیماه به پایان برساند. برای اطلاع از نتیجه داوری مقالات می‌توانید به حساب کاربری خود، بخش «مقالات من» مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت گزارش داوری و اطلاع از اصلاحات احتمالی درخواست شده توسط داوران به بخش «تاریخچه مقاله» مراجعه فرمایید. نتیجه داوری به صورت خودکار توسط سامانه به ایمیل شخصی پژوهشگران که در زمان ثبت‌نام در سامانه سمینار ثبت کرده‌اند نیز ارسال می‌گردد. در این ارتباط پیشنهاد می‌شود پوشه مربوط به هرزنامه‌ها را نیز بررسی فرمایید.

همچنین، آندسته از پژوهشگرانی که نتیجه داوری مقالات به دست آنها رسیده است و مقاله آنها برای ارائه در سمینار پذیرفته شده است، لازم است تا با مراجعه به اطلاعیه شماره 5 نسبت به تهیه محتوای ارائه و ارسال آن به دبیرخانه سمینار (بر اساس اطلاعیه شماره  5)  حداکثر تا 10 دیماه 1402 اقدام فرمایند.

با تشکر- دبیرخانه سمینار


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

056-31026759

نمابر
ایمیل

6nsco@birjand.ac.ir

آدرس

بيرجند، انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه بیرجند

روزشمار
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافت



سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند