پایگاه استنادی علوم جهان اسلام


روز شمار
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تمدید نهایی مهلت ارسال مقالات
23 اردیبهشت 1403

ضمن تشکر از تمامی نویسندگانی که در مهلت تعیین شده، مقالات خود را ارسال نموده اند، به استحضار سایر علاقه‌مندان می رساند که بنابر تصمیم اعضای کمیته علمی کنفرانس، مهلت ارسال مقالات برای آخرین بار تا تاریخ 1403/2/31 تمدید می‌شود.


ادامه مطلب ...

تبریک روز زنان در ریاضیات
22 اردیبهشت 1403

یاد و خاطره بانو مریم میرزاخانی، ریاضیدان فقید ایرانی و اولین زن برنده مدال فیلدز در دنیا را در زادروزش 22 اردیبهشت ماه گرامی می‌داریم. دبیرخانه هفدهمین کنفرانس آمار ایران این روز را به تمامی بانوانی که در حوزه‌های مختلف ریاضیات فعال هستند، تبریک عرض می‌کند.


ادامه مطلب ...

تمدید مجدد مهلت ارسال مقالات
15 اردیبهشت 1403

به استحضار شرکت‌کنندگان محترم می‌رساند که با توجه به تماس‌های مکرر با دبیرخانه کنفرانس جهت تمدید مهلت ارسال مقالات و بنا بر تصمیم کمیته علمی کنفرانس، ارسال مقالات تا تاریخ 22/ 2/ 1403 تمدید شد. نویسندگان توجه داشته باشند که این مهلت به هیچ‌وجه قابل تمدید نخواهد بود. از نویسندگان محترم تقاضا می‌شود که مقالات ارسالی را در قالب کنفرانس و طبق ضوابط معرفی شده در منوی روش تدوین مقاله آماده نمایند.


ادامه مطلب ...

تهیه مقالات در قالب کنفرانس الزامی است.
5 اردیبهشت 1403

به اطلاع کلیه علاقه‌مندان می رساند که آماده سازی فایل چکیده و اصل مقاله در قالب معرفی شده و بر بستر ویرایشگر لاتک الزامی است. مقالاتی که خارج از استاندارد معرفی شده در سامانه ثبت شده و می شوند، در فرآیند داوری قرار نمی گیرند. از نویسندگان محترمی که تا کنون مقالات خود را خارج از استاندارد معرفی شده ارسال نموده اند تقاضا می شود، حداکثر تا تاریخ 1403/2/15 فایلهای ارسالی را مطابق ضوابط قالب کنفرانس اصلاح نموده و مجدد در سامانه ثبت نمایند.

 


ادامه مطلب ...

خطاهای اجرای فایل قالب فارسی  مقالات
3 اردیبهشت 1403

 با توجه به حجم بسیار زیاد تماس‌ها در خصوص خطاهای اجرای فایل قالب فارسی مقالات به استحضار می رساند که برای رفع خطای 

font not found

لازم است فونت های یاس در مسیر  پوشه تک لایو نصب شده در سیستم کپی شود. این مسیر عموما به صورت زیر است. 

C:\texlive\2023\texmf-dist\fonts\truetype

توجه کنید که در مسیر معرفی شده، درایو مربوطه و پوشه با نام 2023، ممکن است با توجه به نسخه نصب شده تک لایو در سیستم هر فرد، متفاوت باشد. برای دریافت پوشه فونت‌های یاس به ادامه مطالب مراجعه کنید.


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال مقالات
31 فروردین 1403

به اطلاع کلیه علاقه‌مندان به ارسال مقاله در هفدهمین کنفرانس آمار ایران می‌رساند که بنا به حجم بسیار زیاد درخواست‌ها برای تمدید مهلت ارسال مقالات و بنا بر تصمیم کمیته علمی کنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 1403/2/15 تمدید گردید. از علاقه‌مندان درخواست می‌شود که هرچه سریعتر نسبت به ارسال مقاله خود اقدام نمایند.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 3
21 فروردین 1403

هزینه‌های شرکت در کنفرانس


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 2
2 بهمن 1402

فراخوان دوم ارسال مقاله


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

31026775 56 98+

31026780 56 98+

نمابر

32202041 56 98+

ایمیل

isc17@birjand.ac.ir

آدرس

گروه آمار، دانشگاه بیرجند

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند