استعلام وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


روزشمار همایش
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله:


ISC
راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
22 تیر 1401

نویسندگان محترم

با عرض سلام و احترام

در این همایش شرکت به دو صورت ارایه خلاصه مقالات و مقاله کامل امکان پذیر است. برای هر کدام از انواع شرکت در همایش تنها یک فایل حاوی جزئیات لازم را آماده و بارگزاری نمایید. پس از اعلام نتایج فایل پاورپوینت، صدای ارایه متناظر با اسلاید ها و یا فایل پوستر قایل بارگزاری خواهد بود. کلیه هزینه ثبت نام و داوری مقالات در ابتدا و هنگام ارسال مقاله باید پرداخت شود تا مقاله در جریان داوری قرار گیرد. در غیر این صورت به حالت راکد باقی خواهد ماند. چنانچه مقاله ای به هر دلیل رد شود هزینه ثبت نام پس از برگزاری همایش عودت داده خواهد شد. با هر ثبت نام تنها 2 عنوان مقاله قابل ارسال بوده و مقاله سوم مستلزم پرداخت هزینه مازاد خواهد بود. همایش به صورت حضوری و مجازی از طریق اداب کانکت برگزار می گردد.

خواهشمند است برای ارسال چکیده (چکیده مبسوط یک صفحه ای فارسی و لاتین شامل: مقدمه، مواد و روش ها نتایج و بحث و نتیجه گیری کلی و کلمات کلیدی مشتمل بر 400 تا 600 کلمه) و یا مقاله کامل (شامل چکیده مبسوط فارسی و لاتین و  متن کامل) موارد زیر را رعایت فرمایید:...


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05631027626

05631027620-21

نمابر

05632254050

ایمیل

NCARAS3@Birjand.ac.ir

آدرس

خراسان جنوبی -بیرجند- امیرآباد- پردیس کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست- گروه علوم دامی

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند