استعلام وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


روزشمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


ISC
برگزاری افتتاحیه
26 بهمن 1401

با سلام و احترام 

از اینکه در 26 امین روز بهمن ماه سال 1401 شمسی با برگزاری سومین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم دامی با محوریت تنش های محیطی در خدمت شما پژوهشگران، اساتید و دانشجویان و صنعتگران حوزه دام و طیور سراسر کشور هستیم، مفتخریم. 

امید است مجموعه ارزشمند مقالات شما عزیزان را در قالب نتایج کاربردی و علمی، با موفقیت به جامعه علمی کشور منعکس نماییم. 

هم اکنون در سالن آمفی تئاتر پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه بیرجند، به صورت .حضوری و برخط منتظر قدوم شما هستیم

ترجیحا جهت ثبت حضور مکانیزه از طریق منوی همایش آنلاین وارد اتاق ها شوید و در صورت هر مشکلی در این خصوص با نام مهمان کد ملی و نام خانوادگی لاتین به عنوان مهمان از طریق لینک های اعلام شده در گروه ایتای همایش وارد شوید. 

 

 

 


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال مقالات
25 دی 1401

اطلاعیه!
با سلام و احترام، به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، بنا بر درخواست های مکرر واصل شده به دبیرخانه همایش و تصمیم هیات محترم دبیران، مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه تا 7 بهمن ماه جاری تمدید گردید، لذا خواهشمند است در اسرع وقت مقالات را ارسال فرموده و از موکول نمودن فرایند ثبت نام به ساعات پایانی خودداری فرمایید. با سپاس و آرزوی موفقیت. دبیرخانه همایش.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
22 تیر 1401

نویسندگان محترم

با عرض سلام و احترام

در این همایش شرکت به دو صورت ارایه خلاصه مقالات و مقاله کامل امکان پذیر است(تنها مقالات تحقیقی و یا متا آنالیز و موارد خاصی از مقالات مروری دارای تفسیر و مواد و روش معتبر پس از تایید کمیته داوران مورد پذیرش قرار خواهد گرفت). برای هر کدام از انواع شرکت در همایش تنها یک فایل حاوی جزئیات لازم را آماده و بارگذاری نمایید. پس از اعلام نتایج فایل پاورپوینت، صدای ارایه متناظر با اسلاید ها و یا فایل پوستر قایل بارگذاری خواهد بود. کلیه هزینه ثبت نام و داوری مقالات در ابتدا و هنگام ارسال مقاله باید پرداخت شود تا مقاله در جریان داوری قرار گیرد. در غیر این صورت به حالت راکد باقی خواهد ماند. چنانچه مقاله ای به هر دلیل رد شود هزینه ثبت نام پس از برگزاری همایش عودت داده خواهد شد. با هر ثبت نام تنها 2 عنوان مقاله قابل ارسال بوده و مقاله سوم مستلزم پرداخت هزینه مازاد خواهد بود. همایش به صورت حضوری و مجازی از طریق اداب کانکت برگزار می گردد.

خواهشمند است برای ارسال چکیده (چکیده مبسوط یک صفحه ای فارسی و لاتین شامل: مقدمه، مواد و روش ها نتایج و بحث و نتیجه گیری کلی و کلمات کلیدی مشتمل بر 400 تا 600 کلمه) و یا مقاله کامل (شامل چکیده مبسوط فارسی و لاتین و  متن کامل) موارد زیر را رعایت فرمایید:...


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05631027626     دبیرخانه

05631027620-21  گروه

05631027502      پژوهشی

نمابر

05632254050

ایمیل

NCARAS@Birjand.ac.ir

09015499140  پیام رسان

آدرس

خراسان جنوبی -بیرجند- امیرآباد- پردیس کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست- گروه تنش های محیطی د علوم دامی 

پنل پوستر
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند