اولین همایش ملی افزودنی های خوراک دام و طیور با محوریت تنش های محیطی
ISC

 

تا همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


کتابچه همایش
4 تیر 1400

با سلام

احتراما فایل کتابچه همایش در بخش مستندات پنل کاربری در دسترس می باشد. 

فایل در قالب پی دی اف و با قابلیت جستجو در نام نویسندگان ، کد مقاله یا کلید واژه آماده شده است. 

همچنین مقالات همایش به زودی درپایگاه سیویلیکا نمایه می شوند.


ادامه مطلب ...

اختتامیه
20 خرداد 1400

بیانیه اختتامیه اولین همایش ملی افزودنی های خوراک دام و طیور با محوریت تنش های محیطی

امروزه افزایش تنش های محیطی، کاهش میانگین بارش، وقوع خشکسالی ها و کاهش سطح اراضی قابل کشت، تامین نهاده های دامی و جمعیت دامی کشور های منطقه را با چالش های جدی روبرو ساخته که برون رفت از آن به یکی از دغدغه های اصلی مجامع علمی بدل گشته است.
تهدید جمعیت دامی، تخریب و کاهش مراتع قابل استفاده دام و افزایش هزینه های اقتصادی تولید و پرورش محصولات دامی، پایداری اقتصادی را در جوامع روستایی به خطر انداخته و مهاجرت جمعیت روستایی را خصوصا در مرز های شرق کشور به دنبال داشته است. علاوه بر راهکارهای معمول در کنترل شرایط، پدافند غیر عامل حکم می کند، با استفاده از کشت فراسرزمینی و حفظ ذخایر آب منطقه، گسترش تولید صنعتی و مقاوم به تنش های محیطی به جای دامداری سنتی وابسته به مراتع،استفاده از تکنولوژی های نوین سنتز و تولید دانش بنیان مکمل ها و افزودنی های خوراکی ضد تنش ارگانیک و سالم و پیاده سازی الگوهای اقتصاد پایدار و علمی در مناطق روستایی با تکیه بر ژنتیک مقاوم بومی از جمله رویکردهای عالمانه و منطقی در این زمینه خواهد بود.
امید است دستاوردهای علمی و مقالات منتشر شده در این همایش، توانسته باشد با ارایه جدید ترین اطلاعات پژوهشگران دانشگاه های سراسر کشور در جهت ارتقای سطح دانش افزودنی های خوراک دام و طیور و اصلاح و هدایت سیاست گذاری های دستگاه های اجرایی کشور در این حوزه گامی موثر برداشته باشد.

و من الله توفیق-دبیر همایش
دکتر سید احسان غیاثی 
 

ادامه مطلب ...

برنامه سخنرانی های همایش
18 خرداد 1400

با سلام

احتراما برنامه سخنرانی های همایش در پنل های 3 گانه به شرح زیر تقدیم می گردد.

پنل اول : افتتاحیه با برنامه مندرج در فایل پیوست(آغاز مراسم ساعت 8:30) 

افتتاحیه.pdf (99.29 kb)

پنل های تخصصی نوبت عصر روز اول آغاز ساعت 17:30 و پنل های تخصصی نوبت صبح  روز دوم آغاز ساعت 8:30 خواهد بود. ریز برنامه در فایل پیوست موجود است.

مراسم اختتامیه بلافاصله پس از پنل صبح روز دوم در لینک اتاق مجازی افتتاحیه همایش با سخنرانی دبیر همایش و خلاصه ای پیرامون شرایط چاپ مقالات واجد شرایط در مجله تحقیقات دام و طیور (در حال دریافت گرید ISC) از ساعت 11:30الی 12 برگزار خواهد شد.

 سخنرانی ها.pdf (210.50 kb)

 

 


ادامه مطلب ...

نمایش پوستر های همایش و نحوه ارزشیابی
18 خرداد 1400

با سلام

با سلام و احترام

مشاهده پوستر های همایش در لینک مندرج در قایل پیوست انجام می شود. تبادل نظرات از طریق ایمیل نویسنده مسئول مقدور است. ارزیابی پوستر ها و سخنرانی ها آتی به همراه پکیج حاوی کتاب پروبیوتیک ها در تغدیه دام و گواهی ها و لوح تقدیر برگزیدگان، سخنرانان و داوران همایش در بخش مستندات پنل همایش بارگذاری شده و به همراه کتابچه قابل دانلود خواهد بود. 

پوستر های همایش.pdf (318.50 kb)


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم
18 خرداد 1400

با سلام و احترام

سخنرانان محترم طبق جدول برنامه که بر روی سایت قرار می گیرد، آمادگی اتصال به پنل و ارایه سخنرانی را داشته باشید. فایل پاور پوینت را با فرمت مندرج در سایت و فونت های خوانا و نیز ترجیحا نمودارها و داده های واضح آماده و ارایه نمایید. سخنرانی ها به صورت زنده و با صدای سخنران ارایه خواهد شد و قایل های ضبط شده به عنوان بک آپ اضطراری بر روی فایل های ارایه شما در سامانه باقی میماند تا در صورت بروز اشکال بارگذاری گردد.

امکان اتصال به پنل ها از طریق لینک موجود در پنل کاربری همایش دربخش همایش آنلاین فراهم است.

لینک ها برای مدعوین همایش به صورت زیر می باشد:

پنل افتتاحیه: https://ac5.birjand.ac.ir/ConfPanel_94440

پنل تغذیه دام: https://ac5.birjand.ac.ir/ConfPanel_70676

پنل تغذیه طیور: https://ac5.birjand.ac.ir/ConfPanel_84315

جهت ورود به صورت مهمان نام خود را به صورت ترکیب نام خانوادگی لاتین و بلافاصله کد ملی وارد فرمایید.

Drfathi850340763

پژوهشگران عضو در همایش که دارای نام کاربری می باشند لطفا از پنل همایش آنلاین وارد شوند تا امکان ثبت خودکار حضور برای صدور گواهی شرکت در همایش فراهم باشد.

جهت تست اتصال به پنل لینک ها فعال می باشند.

نمایش مقالات پوستری همایش ازساعات اولیه فردا بر روی وب سایت همایش صورت می گیرد

سخنرانان محترمی که قصد انصراف از سخنرانی دارند و به هر دلیلی مانند قطعی برق و اینترنت و ... قصد ارایه مقاله به صورت پوستر را دارند هم اکنون با شماره تلفن 09153623743 تماس بگیرند.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه اتصال به سامانه مجازی اداب کانکنت
17 خرداد 1400

با سلام و احترام

اتصال به پنل های تخصصی همایش و مراسم افتتاحیه از طریق منوی همایش آنلاین در پنل کاربری همایش فراهم شده است. سخنرانان و پژوهشگران گرامی برای اتصال نیازمند نصب نرم افزار اداب کانکت بر روی کامپیوتر و یا تلفن همراه هستند.

نسخه تلفن همراه

64 نسخه ویندوز

نسخه ویندوز 32 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه فرمت پوستر و مقالات
9 خرداد 1400

پژوهشگران گرامی

با سلام

با توجه به اعلام نتیجه داوری در خصوص تمام، لطفا فایل نهایی مقالات را طبق فرمت مندرج در روش تدوین مقاله، با درج نام نویسنگان و آدرس پس از اصلاحات مد نظر داوران محترم مجددا بارگذاری فرمایید. این اصلاحات در لینک تاریخچه جلوی نام مقاله در بخش مقالات من قابل دانلود و مشاهده می باشد. 

همچنین فرمت پوستر و پاور پوینت همایش جهت سخنرانی در لینک های زیر درج شده است. لطفا پس از دانلود عینا . دقت فرمایید که لوگوی موسسه خود را جایگزین نمونه نمایید. بدون تغییر در فرمت و ابعاد مطالب خود را درون فایل نمونه قرار دهید.

 فرمت پوسترposter templet LFA2021.pptx (4.31 mb)

  فرمت پاور پوینت :  powerpoint template.pptx (347.53 kb)

لطفا صدای سخنرانی بر روی هر اسلاید باکیفیت و ولوم میکروفون بالا ضبط و اضافه شود

روش :

 

با توجه به اینکه روشهای مختلفی برای صدا گذاری فایل پاورپوینت وجود دارد، لطفا از روش ارائه شده که مناسب فرمت اجرائی اولین همایش ملی افزودنی های خوراک دام وطیور می باشد، اقدام شود:

 

"برای صداگذاری روی فایل پاورپوینت به روش زیر عمل کنید:

1- در Toolbar پاورپوینت روی Slide Show کلیک کنید

2- در قسمت Set Up بر روی Record Slide Show کلیک کنید

3- بر روی Start Recording From Current Slide کلیک کنید

4- بر روی Start Recording کلیک کنید

5- صحبت را شروع کرده و پس از اتمام توضیح بر روی هر اسلاید، کلید Esc روی لپ تاپ را بزنید و یا باکس بالا و گوشه سمت چپ (که زمان رکورد را نشان می دهد) ببندید

6- برای هر اسلاید مراحل فوق را تکرار کنید."

 

لطفا پس از افزودن صوت کیفیت و بالا بود ولوم میکروفون را چک کنید و بعد ادامه دهید.

با سپاس دبیرخانه علمی همایش.


ادامه مطلب ...

فراخوان
26 آذر 1399

باسمه تعالی

با استعانت از درگاه خداوند متعال، گروه پژوهشی تنش های محیطی در علوم دامی، با عنایت به رسالت مرجعیت علمی خود در زمینه گردآوری دانش موجود در حوزه وسیع افزودنی های خوراک دام و طیور با محوریت کنترل تنش های محیطی، سلامت دام و افزایش بهره وری تولید سالم و ارگانیک، اولین همایش ملی افزودنی های خوراک دام و طیور را در 19 و 20 خرداد ماه 1400 به صورت مجازی برگزار خواهد نمود. امید است با مشارکت حداکثری اساتید، دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور و کشور های همسایه ایران، رویدادی منطقه ای در راستای شناسایی ظرفیت های صنعت دام و طیور رخ دهد.

لذا از کلیه پژوهشگران جهت مشارکت در این رویداد علمی دعوت به عمل می‌آید. پذیرش مقالات در این همایش، هم به صورت چکیده مقاله و هم به صورت مقاله کامل خواهد بود. برای آشنایی با نحوه تدوین مقاله، به منوی مربوطه مراجعه فرمایید. پیوستن به گروه مجازی همایش:لینک

 

  دکتر سید احسان غیاثی (دبیر همایش)

 


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05632254041-290

09015499140 واتساپ

نمابر

05632254050

ایمیل

LFA2021@BIRJAND.AC.IR

آدرس

ایران- استان خراسان جنوبی- بیرجند

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند