تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 خرداد 1397
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 خرداد 1397
آخرین مهلت ثبت نام
30 بهمن 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
30 مهر 1397
تاریخ برگزاری

28-29 فروردین 98

تماس با ما
تلفن ثابت

2205 3220 56 98+

نمابر

2205 3220 56 98+

ایمیل

chest@birjand.ac.ir

آدرس

بیرجند، بلوار دانشگاه، دانشگاه بیرجند، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، طبقه دوم، دبیرخانه اولین کنفرانس سیستم‌ها و فناوری‌های محاسباتی مراقبت از سلامت

معرفی کنفرانس

مراقبت از سلامت و درمان از دیرباز یکی از مهمترین دغدغه‌های بشر بوده است. در دهه گذشته همزمان با ابداع حسگرهای متنوع پزشکی که توانایی حس علایم فیزیولوژی مختلف بدن انسان را دارند و کامپیوترهای متحرک (مانند تلفن‌های هوشمند) که همواره همراه انسان هستند، علم فناوری اطلاعات و کامپیوتر وارد حوزه مراقبت از سلامت و درمان شده است و پروژه‌ها و پژوهش‌های متعددی در این حوزه تعریف و انجام شده است. همچنین اخیرا کنفرانس‌هایی در خارج از کشور در این حوزه راه‌اندازی شده که مورد استقبال جامعه علمی جهانی قرار گرفته است. در این بین جای خالی کنفرانسی ملی که توانایی گردآوری پژوهشگران این حوزه، ارائه آخرین دستاوردها، تبادل و هم‌افزایی دانش و نظرات و جهت‌گذاری آتی پژوهش را داشته باشد به شدت احساس می‌شود. اولین کنفرانس سیستم‌ها و فناوری‌های محاسباتی مراقبت از سلامت در دانشگاه بیرجند در 28-29 فروردین 98 برگزار خواهد شد و به پایه‌گذاری این امر در کشور می‌پردازد. 

آغاز فرآیند دریافت مقالات
6 مرداد 1397

فرآیند دریافت مقالات به حول و قوه الهی آغاز شد. جهت ثبت‌نام و ارسال مقالات می‌توانید به صفحه ارسال مقاله وب‌سایت مراجعه نمایید.


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
روزشمار کنفرانس
تا روز برگزاری همایش :سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند