تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 آبان 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 آبان 1396
آخرین مهلت ثبت نام
10 اردیبهشت 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
1 اسفند 1396
تاریخ برگزاری

22 و 23 فروردین 97
استعلام وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


دریافت گواهی کارگاه
9 اردیبهشت 1397

با سلام

احتراما به اطلاع شرکت کنندگان محترم در همایش می رساند افرادی که در کارگاه های برگزار شده شرکت کرده اند و درخواست دریافت گواهی کارگاه را دارند می بایست مبلغ  200000 ریال برای دانشجویان و 400000 ریال برای شرکت غیر دانشجویی (حق ثبت نام کارگاه )به شماره حساب .483560524 بانک تجارت بنام دومین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم دامی واریز گردد


ادامه مطلب ...

بیانیه اختتامیه همایش
22 فروردین 1397

بسمه تعالی
بیانیه دومین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم دامی
امروزه افزایش جمعیت جهانی و گسترش شهرنشینی لزوم افزایش تولیدات دامی سالم و ارگانیگ را دوچندان نموده است. از طرفی پیدایش تنش های محیطی جدید، کاهش میانگین بارش، وقوع خشکسالی ها و کاهش سطح اراضی قابل کشت تامین نهاده های دامی و جمعیت دامی کشور های منطقه را با چالش های جدی روبرو ساخته که برون رفت از آن به یکی از دغدغه های اصلی مجامع علمی بدل گشته است. تهدید جمعیت دامی، تخریب و کاهش مراتع قابل استفاده دام و افزایش هزینه های اقتصادی تولید و پرورش محصولات دامی، پایداری اقتصادی را در جوامع روستایی به خطر انداخته و مهاجرت جمعیت روستایی را خصوصا در مرز های شرق کشور به دنبال داشته است. علاوه بر راهکارهای معمول در کنترل شرایط، پدافند غیر عامل حکم می کند، با استفاده از کشت فراسرزمینی و حفظ ذخایر آب منطقه، گسترش تولید صنعتی و مقاوم به تنش های محیطی به جای دامداری سنتی وابسته به مراتع،استفاده از تکنولوژی های نوین نظیر انرژی هسته ای در راستای افزایش سودآوری تولیدات با گرایش ارگانیک و سالم و پیاده سازی الگوهای اقتصاد پایدار و علمی در مناطق روستایی با تکیه بر ژنتیک مقاوم بومی از جمله رویکردهای عالمانه و منطقی در این زمینه خواهد بود.امید است دستاوردهای علمی و مقالات منتشر شده در دومین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم دامی، توانسته باشد با ارایه جدید ترین اطلاعات پژوهشگران دانشگاه های سراسر کشور در جهت ارتقای سطح صنعت دام و طیور و اصلاح و هدایت سیاست گذاری های دستگاه های اجرایی کشور در این حوزه گامی موثر برداشته باشد.
و من الله توفیق
دبیر همایش
دکتر سید احسان غیاثی 

 


ادامه مطلب ...

پنل های آنلاین
21 فروردین 1397

با سلام 

آدرس پنل های آنلاین پیرو اطلاعیه قبلی به ترتیب زیر می باشد.

تغذیه دام و و طیور  ncaras1

اصلاح و فیزیولوژی ncaras2

سخنرانی های افتتاحیهncaras1


ادامه مطلب ...

پیام تسلیت
15 فروردین 1397

پیام تسلیت!
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر زارع شحنه
بدینوسیله درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحومه مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت داریم.
اعضای گروه علوم دامی دانشگاه بیرجند- دست اندرکاران دومین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم دامی- اعضای انجمن علوم دامی ایران-شاخه خراسان.


ادامه مطلب ...

خلاصه برنامه برگزاری همایش
15 فروردین 1397

با سلام 

احتراما باستحضار می رساند افتتاحیه دومین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم دامی در تاریخ 22 فروردین 97 روز چهارشنبه ساعت 8 الی 12:30 برگزار می گردد. 

همچنین سخنرانی ها و ارائه پوستراز ساعت 14 الی 18 و اختتامیه همایش نیز از ساعت 18 الی 19 خواهد بود. کارگاه های همایش که از گزینه های جانبی در کنترل پنل بعد از ثبت نام و ورورد به سیستم قابل انتخاب خواهد بود در روز های 21 و 23 فروردین ماه طراحی شده است. لذا برای تنظیم زمان ورورد و خروج خود به بیجند و تهیه بلیط و نیز تمهید اسکان می توانید به گزینه های جانبی مراجعه فرمایید و زمانبندی را مد نظر داشته باشید. 

با تشکر - و آرزوی اوقاتی خوش برای شما- دبیرخانه همایش. 


ادامه مطلب ...

به گزینه های جانبی جهت اسکان، چاپ پوستر برای حضور آنلاین و شرکت در کارگاه ها مراجعه فرمایید.
14 فروردین 1397

شرکت در همایش به صورت آنلاین مستلزم ارائه فایل پوستر و پرداخت هزینه های چاپ آن از طریق گزینههای جانبی است. همچنین جهت حضور برای اسکان به منوی اسکان و گزینه های جانبی مراجعه فرمایید. 

برای ثبت نام در کارگاه ها نیز به گزینههای جانبی مراجعه فرمایید.    با تشکر دبیرخانه همایش. 


ادامه مطلب ...

استفاده از نرم افزار اندروید adobe connect برای حضور آنلاین در پنل ها و افتتاحیه همایش
14 فروردین 1397

سلام پژوهشگر گرامی شما می توانید جهت اتصال به پنلن تخصصی و شرکت آنلاین در همایش از نرم افزار اندروید نیز استفاده نمایید و جهت دانلود از این لینک استفاده نمایید

http://dl2.getandroid.ir/Apps/1396/12/Adobe-Connect_v2.6.5_GetAndroid.iR.apk

سپس داخل نرم افزار به صورت مهمان وارد شوید. در قسمت لینک وبینار نیز از یکی از آدرس های زیر  بسته به پنل تخصصی خود که متعاقبا اعلام خواهد شد استفاده نمایید.

جهت ورود به عنوان مهمان جای نام کد ملی خود را وارد نمایید. 

webinar.birjand.ac.ir/ncaras1

webinar.birjand.ac.ir/ncaras2

در صورت تمایل به استفاده از بروزر اینترنت برای اتصال به سامانه نیز می توانید با آدرس های فوق در کروم یا فایر فاکس اقدام نمایید.

لطفا قبل از آغاز همایش توانایی اتصال خودرا کنترل نموده و نرم افزار های مورد نیاز را بر روی ویندوز نصب نمایید. برخی از نرم افزار ها مانند جاوا یا فلش پلیر برای نصب نیاز به فیلتر شکن دارد(به دلیل تحریم) باتشکر . دبیر خانه همایش.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه قانونی همایش
22 اسفند 1396

با سلام و احترام،

از آنجا که رسالت همایش انعکاس پژوهش های اصیل در رشته علوم دامی است طبق مصوبات شورای همایش در هر یک از مراحل داوری مشخص شود که مقالات ارسال شده مشمول مصادیق سرقت علمی و ادبی بوده و یا با داده های غیر اصیل و غیر علمی تهیه شده اند، ضمن رد مقاله مراتب به صاحبان اصلی اثر و مراجع انضباطی اطلاع داده خواهد شد. همچنین وجوه پرداختی این گونه مقالات قابل عودت نبوده و صرف مکاتبات و پیگیری های متعاقب آن خواهد شد. 

با احترام 

دبیرخانه علمی همایش


ادامه مطلب ...

تعیین صحیح نوع ثبت نامی
21 اسفند 1396

پژوهشگران گرامی. با سلام و احترام

با عنایت به برنامه ریزی زمانبندی همایش در خلال روز های 21 الی 23 فروردین 97 که در اطلاعیه قبلی منتشر شده است، لطفا در صورتی که قصد شرکت حضوری در همایش را ندارید حتما در کنترل پنل نوع ثبت نامی خود را شرکت آنلاین انتخاب فرمایید. در این نوع شرکت با ارسال فایل پوستر ، پوستر شما توسط کمیته اجرایی چاپ شده و نصب می گردد، و شما از طریق پنل آنلاین در سخنرانی های همایش با امکان حضور و غیاب شرکت حضوری آنلاین خواهید داشت. لازم به ذکر است در صورت عدم حضور و یا عدم شرکت آنلاین گواهی ارائه به هیچ عنوان به شخصی غیر از نویسنده اول یا فرد ثبت نام کننده در همایش اعطا نخواهد شد.

همچنین با توجه به برنامه ریزی برنامه کارگاه ها و نمایشگاه ها و سخنرانی ای علمی جانبی همایش در روز های 21  و 23 فروردین و برنامه ریزی همایش  تنها در روز 22 فروردین (چهارشنبه) لطفا جهت اسکان و پذیرایی و نیز ثبت نام در کارگاه ها و برنامه های جانبی از منوی گزینه های جانبی در کنترل پنل همایش اقدام فرمایید.


ادامه مطلب ...

برنامه زمان بندی همایش
19 اسفند 1396

پژوهشگران گرامی با سلام  و احترام

خلاصه برنامه زمانبندی همایش را به شرح ذیل به استحضار می رساند.

سه شنبه 21 فروردین بخش 1 کارگاه ها و نمایشگاه

چهارشنبه 22 فروردین 97 افتتاحیه پنل های تخصصی و اختتامیه همایش

پنج شنبه 23 فروردین 97 بخش 2 کارگاه ها و نمایشگاه

با تشکر دبیرخانه همایش.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
18 اسفند 1396

با سلام

از کلیه پژوهشگران عزیز خواهشمند است در خصوص بارگذاری فایل نهایی مقالات نکات ذیل را مدنظر قرار دهند:

  1. فایل ارسالی حتما حاوی سربرگ همایش در کلیه صفحات باشد
  2. نام نویسندگان هم در چکیده فارسی و هم چکیده انگلیسی اضافه گردد
  3. چنانچه مقاله حاوی شکل یا جدول می باشد حتما معادل لاتین هم در عنوان جدول و یا شکل و هم عبارات داخل جدول اضافه گردد
  4. منابع داخل متن با ذکر شماره آورده شود
  5.  در پایان فایل ورد و پی دی اف نهایی را روی فایلهای قبلی مجددا بارگذاری نمائید

با تشکر از همکاری شما


ادامه مطلب ...

نمونه فایل پوستر همایش
16 اسفند 1396

پژوهشگران گرامی 

سلام

لطفا فایل پوستر همایش را از کنترل پنل خود مشابه با نمونه ذیل(در ادامه مطلب) آماده فرمایید.

با تشکر دبیرخانه همایش


ادامه مطلب ...

ارسال سریعتر فایل اصلاحیه مقالات
14 اسفند 1396

با سلام.

احتراما کلیه پژوهشگران ضمن انجام اصلاحات نگارشی و یا علمی اعلام شده فایل حاوی کلیه اجزای مقاله و اسامی نویسندگان فارسی و لاتین و سربرگ همایش(در هدر) را در قسمت ارسال فایلهای مقاله بارگذاری نموده و تیکت بگذارند. حداکثر مهلت ارسال فایل ها و پرداخت هزینه ثبت نام 20 اسفند ماه می باشد. بدیهی است عدم ارسال فایل یا عدم پرداخت پس از این تاریخ منجر به حذف مقاله از لوح فشرده همایش خواهد شد. این مهلت به دلیل نزدیکی تعطیلات پایان سال قابل تمدید نیست. همچنین امکان انتخاب گزینه های جانبی و شرکت در کارگاه نیز به زودی در کنترل پنل فراهم می شود. موفق باشید.

با تشکر- دبیرخانه همایش.  


ادامه مطلب ...

دسترسی به وب سایت دانشگاه با نرم افزار
5 اسفند 1396

بسمه تعالی 

پژوهشگر گرامی سلام با عنایت به عدم دسترسی برخی دی ان اس ها به وب سایت دانشکاه در هفته جاری لطفا برای دسترسی ابتدا نرم افزار پیوست را اجرا نموده و سپس اقدام نمایید. با تشکر دبیرخانه همایش

fg764p.rar (4.73 mb) 

 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
2 اسفند 1396

 

پژوهشگران گرامی

با سلام

احتراما با عنایت به اینکه هر مقاله برای 3 داور ارسال شده و در اکثر مقالات بیش از 1 داور پاسخ نهایی را ارسال نموده است، مقالات رد شده به پژوهشگران ارجاع شده و مشخص شده اند. بر این اساس با توجه به افزایش 20 درصدی هزینه پس از اتمام مهلت ثبت نام لازم است که پژوهشگران گرامی پرداخت های اولیه را ضمن تعیین قطعی نوع ثبت نامی بسته به شرایط حضور و ومدارک بارگذاری شده قبل از اتمام مهلت ثبت نام انجام دهند.

تماس های مکرر پژوهشگران مبنی بر مشخص نشدن نتیجه نهایی داوری به دلیل تکمیل نشدن داوری سوم در بعضی از موارد است که به صورت خودکار پس از تجمیع اعلام می گردد.

لذا جهت پرداخت جای نگرانی نبوده و به فرض ضعیف رد شدن مقاله بعد از این تاریخ وجه ثبت نامی عودت داده خواهد شد.

همچنین پژوهشگرانی که به دلیل بعد مسافت امکان حضور فیزیکی در همایش ندارند می توانند گزینه شرکت آنلاین را در نوع ثبت نامی انتخاب نمایند. نوع ثبت نامی و تعداد مقالات تعیین کننده هزینه ثبت نام خواهد بود.

با آرزوی موفقیت.

دبیرخانه همایش

 


ادامه مطلب ...

امکان حضور آنلاین
27 بهمن 1396

بسمه تعالی

پیرو اطلاعیه های قبلی یاد آور می شود، آن دسته از پژوهشگران استانهای دور دست نسبت به مکان برگزاری همایش که امکان شرکت در همایش به صورت فیزیکی را ندارند، با انتخاب نوع ثبت نامی آنلاین می توانند از طریق سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه بیرجند به صورت آنلاین و وبینار در همایش شرکت نمایند. بنابراین نوع ثبت نام در همایش را باید متناسب با این شرایط انتخاب نمایند. لازم به ذکر است که گواهی حضور و ارایه تنها به شرکت کنندگانی که به صورت فیزیکی یا آنلاین حضور و شرکتشان در همایش تایید شود اعطا خواهد شد. با تشکر.

  


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
22 بهمن 1396

سلام. بدینوسیله به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، بنابر درخواست ها و تماس های متعدد از گروه های علوم دامی سراسر کشور و مصوبه هیئت دبیران مهلت ارسال مقالات برای سومین و آخرین مرحله تا ۲۷ بهمن ۹۶ تمدید شد. لذا خواهشمند است کلیه پژوهشگران ضمن ارسال مقاله در زمان مقرر دبیرخانه را در داوری به موقع مقالات یاری نمایند.

با تشکر دبیرخانه علمی همایش.      


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
22 بهمن 1396

پژوهشگران گرامی

با سلام.

احتراما با عنایت به اینکه مقالات رد شده به پژوهشگران ارجاع شده است، کلیه پژوهشگران می توانند جهت تکمیل ثبت نام وجه مربوط به هزینه ثبت نام را از کنترل پنل خود  حداکثر تا  انتهای بهمن ماه پرداخت نمایند. پرداخت های پس از اتمام مهلت ثبت نام مشمول ۲۰ درصد افزایش خواهد بود. با تشکر

دبیرخانه اجرایی همایش.   .


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05632254041-290

نمابر

05632254050

تلگرام  @NCARAS2

ایمیل

NCARAS2@birjand.ac.ir

آدرس

استان خراسان جنوبی- بیرجند- کیلومتر 5 جاده بیرجند-کرمان، پردیس امیرآباد- دانشکده کشاورزی- گروه علوم دامی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


روز شمار برگزاری همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند