تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 آبان 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 آبان 1396
آخرین مهلت ثبت نام
2 اسفند 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
3 اسفند 1396
تاریخ برگزاری

22 و 23 فروردین 97
استعلام وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


اطلاعیه
2 اسفند 1396

 

پژوهشگران گرامی

با سلام

احتراما با عنایت به اینکه هر مقاله برای 3 داور ارسال شده و در اکثر مقالات بیش از 1 داور پاسخ نهایی را ارسال نموده است، مقالات رد شده به پژوهشگران ارجاع شده و مشخص شده اند. بر این اساس با توجه به افزایش 20 درصدی هزینه پس از اتمام مهلت ثبت نام لازم است که پژوهشگران گرامی پرداخت های اولیه را ضمن تعیین قطعی نوع ثبت نامی بسته به شرایط حضور و ومدارک بارگذاری شده قبل از اتمام مهلت ثبت نام انجام دهند.

تماس های مکرر پژوهشگران مبنی بر مشخص نشدن نتیجه نهایی داوری به دلیل تکمیل نشدن داوری سوم در بعضی از موارد است که به صورت خودکار پس از تجمیع اعلام می گردد.

لذا جهت پرداخت جای نگرانی نبوده و به فرض ضعیف رد شدن مقاله بعد از این تاریخ وجه ثبت نامی عودت داده خواهد شد.

همچنین پژوهشگرانی که به دلیل بعد مسافت امکان حضور فیزیکی در همایش ندارند می توانند گزینه شرکت آنلاین را در نوع ثبت نامی انتخاب نمایند. نوع ثبت نامی و تعداد مقالات تعیین کننده هزینه ثبت نام خواهد بود.

با آرزوی موفقیت.

دبیرخانه همایش

 


ادامه مطلب ...

امکان حضور آنلاین
27 بهمن 1396

بسمه تعالی

پیرو اطلاعیه های قبلی یاد آور می شود، آن دسته از پژوهشگران استانهای دور دست نسبت به مکان برگزاری همایش که امکان شرکت در همایش به صورت فیزیکی را ندارند، با انتخاب نوع ثبت نامی آنلاین می توانند از طریق سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه بیرجند به صورت آنلاین و وبینار در همایش شرکت نمایند. بنابراین نوع ثبت نام در همایش را باید متناسب با این شرایط انتخاب نمایند. لازم به ذکر است که گواهی حضور و ارایه تنها به شرکت کنندگانی که به صورت فیزیکی یا آنلاین حضور و شرکتشان در همایش تایید شود اعطا خواهد شد. با تشکر.

  


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
22 بهمن 1396

سلام. بدینوسیله به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، بنابر درخواست ها و تماس های متعدد از گروه های علوم دامی سراسر کشور و مصوبه هیئت دبیران مهلت ارسال مقالات برای سومین و آخرین مرحله تا ۲۷ بهمن ۹۶ تمدید شد. لذا خواهشمند است کلیه پژوهشگران ضمن ارسال مقاله در زمان مقرر دبیرخانه را در داوری به موقع مقالات یاری نمایند.

با تشکر دبیرخانه علمی همایش.      


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
22 بهمن 1396

پژوهشگران گرامی

با سلام.

احتراما با عنایت به اینکه مقالات رد شده به پژوهشگران ارجاع شده است، کلیه پژوهشگران می توانند جهت تکمیل ثبت نام وجه مربوط به هزینه ثبت نام را از کنترل پنل خود  حداکثر تا  انتهای بهمن ماه پرداخت نمایند. پرداخت های پس از اتمام مهلت ثبت نام مشمول ۲۰ درصد افزایش خواهد بود. با تشکر

دبیرخانه اجرایی همایش.   .


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
20 بهمن 1396

اطلاعیه 
پژوهشگر گرامی

سلام

احتراما در کنترل پنل کاربری خود مدارک مرتبط مثبته وضعیت ثبت نام در همایش نظیر تصویر کارت دانشجویی و کارت معتبر عضویت انجمن علوم دامی را بارگذاری فرمایید یا در صورت لزوم نوع ثبت نامی را ویرایش نمایید

لازم به ذکر است که امکان حضور آنلاین در پنل ها با سامانه lms برای پژوهشگران

در استان های غیر همجوار نیز فراهم است همچنین به دلیل تماس های مکرر با دبیرخانه همایش و تصمیم هیات دبیران امکان ارسال مقاله تا ساعت ۲۴ روز ۲۲ بهمن فراهم می باشد. .

با تشکر دبیرخانه همایش


ادامه مطلب ...

اطلاعیه تمدید مهلت ارسال مقالات
11 بهمن 1396

پژوهشگران گرامی

سلام

با عنایت به تماس های مکرر با دبیرخانه همایش و مصوبه هیئت دبیران، مهلت ارسال مقالات برای دومین نوبت تا 20 بهمن 96 تمدید می گردد. لذا خواهشمند است در مهلت اعلام شده جهت ارسال مقالات اقدام فرمایید. همچنین لازم است مطابق با نوع ثبت نام در همایش مدارک لازم نظیر تصویر کارت دانشجویی و کارت عضویت در نجمن علوم دامی را در قسمت بارگذاری مدارک ارسال فرمایید.

با آرزوی توفیقات 

دبیرخانه همایش


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 3
1 بهمن 1396

با سلام 

 با توجه به درخواست های مکرر پژوهش گران و مصوبه هیئت دبیران مهلت ارسل مقاله به دومین همایش ملی پژوهشهای نوین در علوم دامی

تا 10 بهمن 96 تمدید گردید.

با تشکر دبیرخانه همایش.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 2
2 دی 1396

بسمه تعالی 

اطلاعیه شماره 2

بنابر درخواست های مکرر همکاران و پژوهشگران داخلی و کشور های همسایه مدعو در همایش، به دلیل دشواری تردد از استان های غیر همجوار و خارج کشور، امکان حضور آنلاین در همایش با شرایط زیر فراهم شده است. لذا پژوهشگران می توانند در نوع شرکت در همایش این گزینه را انتخاب نمایند.

شرایط شرکت: 

1- حضور در پنل های همایش با حضور و غیاب آنلاین کنترل خواهد شد و شرکت به صورت مجازی و بر بستر شبکه آموزش مجازی دانشگاه بیرجند انجام خواهد شد.

2- ارائه مقاله در همایش پس از پذیرش و اعلام نتایج داوری، به صورت پوستر و با ارسال فایل پوستر انجام خواهد شد. پوستر در زمان همایش توسط هیئت اجرایی همایش چاپ، نصب و ارزیابی خواهد شد. گواهی شرکت در همایش و ارائه مقاله در صورت تایید مراحل فوق توسط هیئت دبیران پس از برگزاری همایش به آدرس پستی پژوهشگران ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه شماره 1
2 دی 1396

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 1

بنا بر درخواست های مکرر پژوهشگران و مصوبه هیئت دبیران همایش امکان ارسال مقالات خلاصه، علاوه بر مقالات کامل نیز فراهم شد. لذا گواهی مقالات خلاصه همایشی نیز برای پژوهشگران با این نوع ارائه مقاله قابل صدور خواهد بود.


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05632254041-290

نمابر

05632254050

تلگرام  @NCARAS2

ایمیل

NCARAS2@birjand.ac.ir

آدرس

استان خراسان جنوبی- بیرجند- کیلومتر 5 جاده بیرجند-کرمان، پردیس امیرآباد- دانشکده کشاورزی- گروه علوم دامی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


روز شمار برگزاری همایش
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله:


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه بیرجند